MPP474J2W1305125LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP474J2W1305125LC
JLCPCB Part #
C109780
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 450V 470nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS