MPP185J2J3115198LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
MPP185J2J3115198LC
JLCPCB Part #
C109614
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1.8uF 630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS