MPP563J2G1304085LC
MFR.Part #
MPP563J2G1304085LC
JLCPCB Part #
C109811
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 56nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS