MPP684J2G1910178LC
MFR.Part #
MPP684J2G1910178LC
JLCPCB Part #
C109850
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+85℃ 400V 680nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS