PPS224KC292028LC
Extended
Manufacturer
SRD(Shenzhen Sincerity Tech)
MFR.Part #
PPS224KC292028LC
JLCPCB Part #
C109946
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kV 220nF ±10% Plugin,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS