10ZLJ1000M8X20
MFR.Part #
10ZLJ1000M8X20
JLCPCB Part #
C694054
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10V 20mm 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS