CQ07W2J0682T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0682T5E
JLCPCB Part #
C966298
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS