0402WGF1370TCE
MFR.Part #
0402WGF1370TCE
JLCPCB Part #
C423240
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS