CQ07W2F150JT5E
MFR.Part #
CQ07W2F150JT5E
JLCPCB Part #
C2771361
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 500mW ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS