CQ07W2J0681T5E
MFR.Part #
CQ07W2J0681T5E
JLCPCB Part #
C2771464
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 680Ω ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS