AF1210FR-07274RL
MFR.Part #
AF1210FR-07274RL
JLCPCB Part #
C855292
Description
-55℃~+155℃ 274Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS