EMVY350ARA221MHA0G
MFR.Part #
EMVY350ARA221MHA0G
JLCPCB Part #
C962166
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 220uF 225mA@120Hz 35V ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS