EKZH160EC3681MH151
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZH160EC3681MH151
JLCPCB Part #
C5137042
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-40℃~+105℃ 15mm 16V 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS