ESMQ161VSN102MQ30S
MFR.Part #
ESMQ161VSN102MQ30S
JLCPCB Part #
C3724084
Package
Plugin,D25.4xL30mm
Description
-25℃~+85℃ 1000uF 10mm 160V 2000hrs@85℃ 25.4mm 30mm 3A@120Hz ±20% 插件,D25.4xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS