RMF150-24S12
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
RMF150-24S12
Description
-40℃~+95℃ 1 100mVp-p 12.5A 12V 150W 18V~36V 2200uF 260kHz 80mA 90% Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Automatic fault recovery - Isolated Power Modules ROHS