MAS15-12-W
Extended
Manufacturer
ruidakangDY
MFR.Part #
MAS15-12-W
Description
1 1.25A 1.5kV 100kHz 12V 15W 80% 80mVp-p 85VAC~265VAC AC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection ±1% - AC-DC Power Modules ROHS