NA03-T2S12
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
NA03-T2S12
JLCPCB Part #
C2827949
Package
DIP,38x19.5mm
Description
1 100V~370V 100mVp-p 100uF 12V 17mm 19.5mm 250mA 2kV 38mm 3W 65kHz 73% 85VAC~264VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±3% DIP,38x19.5mm AC-DC Power Modules ROHS