NB05-T2S15
Extended
Manufacturer
rlt
MFR.Part #
NB05-T2S15
JLCPCB Part #
C5358209
Package
DIP,38x19.5mm
Description
1 100V~370V 150mVp-p 15V 17mm 19.5mm 2kV 330mA 38mm 5W 65kHz 72% 85VAC~264VAC AC/DC-DC Short Circuit Protection、Over Current Protection ±4% DIP,38x19.5mm AC-DC Power Modules ROHS