LRF12AF1P0R400
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LRF12AF1P0R400
JLCPCB Part #
C49318031
Package
1206
Description
1W 400mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS