LRF12AF1P0R500
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LRF12AF1P0R500
JLCPCB Part #
C49318032
Package
1206
Description
1W 500mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS