1206TD-20A
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
1206TD-20A
JLCPCB Part #
C2838909
Description
-55℃~+150℃ 0.83mm 1.6mm 20A 3.2mm 300A@24VDC 32V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS