TLM2BER012JTD
MFR.Part #
TLM2BER012JTD
JLCPCB Part #
C1701288
Description
12mΩ 500mW Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS