LMS12CF1P0R015
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LMS12CF1P0R015
JLCPCB Part #
C5121711
Package
1206
Description
15mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS