LMS12CF1P0R020
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
LMS12CF1P0R020
JLCPCB Part #
C5121712
Package
1206
Description
1W 20mΩ Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS