PTN203H410S24CA650
Extended
Manufacturer
prosemi
MFR.Part #
PTN203H410S24CA650
JLCPCB Part #
C5121812
Package
DFN2020-3
Description
-55℃~+125℃ 140A 1uA 24.8V 24V 50V 6.5kW ESD Unidirectional DFN2020-3 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS