NTMT064N65S3H
MFR.Part #
NTMT064N65S3H
JLCPCB Part #
C894054
Package
TDFN-4(8x8)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 260W 3.745nF 40A 4V 64mΩ@10V 650V 82nC@10V TDFN-4(8x8) MOSFETs ROHS