MM3Z43VT1G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
MM3Z43VT1G
JLCPCB Part #
C462854
Package
SOD-323
Description
1 Independent 150Ω 300mW 40V~46V 43V 50nA@30.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS