NRVBB20100CTT4G
MFR.Part #
NRVBB20100CTT4G
JLCPCB Part #
C464087
Package
D2PAK-3
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 10A 150A 850mV@10A D2PAK-3 Schottky Diodes ROHS