NTDS015N15MCT4G
MFR.Part #
NTDS015N15MCT4G
JLCPCB Part #
C887711
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11A、50A 150V 15mΩ@10V 2.12nF 27nC@10V 3.8W、83W 4.5V DPAK MOSFETs ROHS