FDPF39N20
MFR.Part #
FDPF39N20
JLCPCB Part #
C124439
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 2.13nF 200V 37W 39A 49nC@10V 5V 66mΩ@10V 85pF N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS