SZMM5Z10VT5G
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
SZMM5Z10VT5G
JLCPCB Part #
C896577
Package
SOD-523
Description
1 Independent 100nA@8V 10V 20Ω 500mW 9.4V~10.6V SOD-523 Zener Diodes ROHS