CAV25M01YE-GT3
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
CAV25M01YE-GT3
JLCPCB Part #
C890501
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1,000,000 cycles 100 Years 10MHz 1Mbit 2.5V~5.5V 5ms Hardware write protection function、Built-in error correction code (ECC) function、Built-in write enable latch (WEL) SPI TSSOP-8 EEPROM ROHS