NTMFS10N3D2C
MFR.Part #
NTMFS10N3D2C
JLCPCB Part #
C606046
Package
PQFN-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 100nC@10V 138W 151A 3.2mΩ@10V 4V 65pF 7.46nF PQFN-8 MOSFETs ROHS