MGFL2012F150MT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGFL2012F150MT-LF
JLCPCB Part #
C486333
Package
0805
Description
15uH 19MHz 400mA 500mΩ Multilayer inductor ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS