MGLB1005M600T1R5-LF
MFR.Part #
MGLB1005M600T1R5-LF
JLCPCB Part #
C281199
Package
0402
Description
1 1.5A 60Ω@100MHz 80mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS