MGGB1608M110HT-LF
MFR.Part #
MGGB1608M110HT-LF
JLCPCB Part #
C281140
Package
0603
Description
1 11Ω@100MHz 1A 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS