MGLB1005M310T1R5-LF
MFR.Part #
MGLB1005M310T1R5-LF
JLCPCB Part #
C281198
Package
0402
Description
1 1.5A 31Ω@100MHz 60mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS