MGFI1608C3R9KT-LF
MFR.Part #
MGFI1608C3R9KT-LF
JLCPCB Part #
C281062
Description
1.7Ω 15mA 3.9uH 35@10MHz 60MHz Multilayer inductor ±10% 0603 Inductors (SMD) ROHS