MGCI0603H10NJT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGCI0603H10NJT-LF
JLCPCB Part #
C486322
Package
0201
Description
10nH 200mA 5.5GHz 5@100MHz 800mΩ Multilayer inductor ±5% 0201 Inductors (SMD) ROHS