MGCI1005T82NJT-LF
Extended
Manufacturer
microgate
MFR.Part #
MGCI1005T82NJT-LF
JLCPCB Part #
C281009
Package
0402
Description
150mA 2.1Ω 600MHz 82nH 9@100MHz Multilayer inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS