RXA450V680M35X45
MFR.Part #
RXA450V680M35X45
JLCPCB Part #
C52033285
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃、-40℃~+105℃ 2.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 450V 45mm 680uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS