RXA450V820M35X60
MFR.Part #
RXA450V820M35X60
JLCPCB Part #
C52195481
Package
Plugin,D35xL60mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 35mm 3A@120Hz 450V 60mm 820uF ±20% 插件,D35xL60mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS