RXA400V680M35X40
MFR.Part #
RXA400V680M35X40
JLCPCB Part #
C52195479
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.6A@120Hz 2000hrs@105℃ 35mm 400V 40mm 680uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS