LGN2X181MELC45
MFR.Part #
LGN2X181MELC45
JLCPCB Part #
C5750949
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 180uF 2000hrs@105℃ 35mm 45mm 600V 900mA@120Hz ±20% Plugin,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS