RE2512F3R1R5
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
RE2512F3R1R5
JLCPCB Part #
C46961746
Package
2512
Description
1.5mΩ 3W Alloy Resistor、Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS