JVS10V100M5X4
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
JVS10V100M5X4
JLCPCB Part #
C53120953
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10V 4.5mm 56mA@120Hz 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS