SRG1040-470-M
MFR.Part #
SRG1040-470-M
JLCPCB Part #
C53463010
Package
SMD,11.5x10.5mm
Description
145mΩ 3A 47uH 4A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10.5mm Power Inductors ROHS