PH25V100M6X7
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PH25V100M6X7
JLCPCB Part #
C49232871
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 100uF 16mΩ@100kHz 2.5mm 2000hrs@125℃ 25V 6.3mm 7mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS