PH35V100M6X9
Extended
Manufacturer
jieerrui
MFR.Part #
PH35V100M6X9
JLCPCB Part #
C49232880
Package
Plugin,D6.3xL9mm
Description
-55℃~+125℃ 1.1A@100kHz 100uF 2.5mm 2000hrs@125℃ 20mΩ@100kHz 35V 6.3mm 9mm Polymer ±20% Plugin,D6.3xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS