RNS1D220MDS1
MFR.Part #
RNS1D220MDS1
JLCPCB Part #
C1578530
Package
Plugin,D6.3xL7mm
Description
-55℃~+105℃ 1.9A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 20V 22uF 49mΩ@100kHz 6.3mm 7mm Polymer ±20% 插件,D6.3xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS